wtorek, 3 marca 2015

Szwajcarzy właśnie poszerzyli swoją rodzinę smartwatchy MyKronoz o kolejny model. Poznajcie ZeCircle. MyKronoz ZeCircle to smartwatch wyposażony w dotykowy, okrągły ekran typu OLED, wyświetlający napisy w kolorze niebieskim lub białym (w zależności od wersji) oraz 3-osiowy akcelerometr. Całość zamknięta została natomiast w bardzo cienkiej, wodoszczelnej (zgodność ze standardem IP67) obudowie. Dopełnieniem jest pasek w jednym z ośmiu dostępnych kolorów.


Inteligentny zegarek ZeCircle można połączyć ze smartfonem poprzez Bluetooth 4.0. Na jego ekranie wyświetlane są powiadomienia o połączeniach telefonicznych, smsach, e-mailach, aktywności w mediach społecznościowych czy wydarzeniach z kalendarza. Możemy także otrzymywać powiadomienia w formie wibracji.


Najnowszy inteligenty zegarek firmy MyKronoz cechuje się również funkcjonalnością fitness – informuje o codziennej aktywności, ilości przebytych kroków, spalonych kaloriach, a także czasie przeznaczonym na sen. W motywacji i śledzeniu postępów pomoże nam aplikacja mobilna zgodna z systemami Android, iOS i Windows Phone oraz oprogramowanie pecetowe na Windows i Mac. Dzięki energooszczędnej technologii Bluetooth 4.0 oraz bardzo uproszczonemu interfejsowi użytkownika smartwatch MyKronoz ZeCircle działać ma bez najmniejszych problemów przez 5 – 7 dni na jednym naładowaniu akumulatora. Plusem jest też stosunkowo niska cena urządzenia – wynosi ona 269 złotych.

0 komentarze