niedziela, 15 listopada 2015


Aplikacja Windows Insider,dzięki której użytkownicy otrzymali możliwość korzystania z kolejnych kompilacji systemu Windows 10 okazała się ogromnym sukcesem. Chętnych nią nie brakowało i zapewne w głównej mierze dzięki temu mówić możemy teraz o początku bliźniaczej usługi - Office Insider.

Określenie tłumaczy chyba wszystko. Dzięki Office Insider można będzie sprawdzić nadchodzące wersje pakietu biurowego Office i brać aktywny udział w ich tworzeniu - zgłaszać producentowi znalezione błędy i pomysły na udoskonalenie wybranych opcji. Office Insider obecnie oferowany jest właścicielom komputerów z systemami Windows, a także smartfonów i tabletów z Google Android oraz Windows 10 Mobile. Za jakiś czas program ma być rozszerzony także do platformy Mac OS.

Oczywiście pojawiło się  niestety też ograniczenie. W przypadku komputerów Office Insider dostępny jest tylko dla tych, którzy dysponują licencją Office 365 Home, Personal lub University. Zainteresowanych pozostaje jedynie zaprosić na oficjalną stronę producenta, gdzie można przystąpić do programu.

Źródło: windowscentral, products.office

Tagi

0 komentarze